Bireysel

Koçvari
Anne Baba
Nedir?

Koçvari Anne – Baba Eğitim Programı, 3-27 yaş aralığındaki çocuklarınızı geleceğe umutlu ve kendinden emin bakmalarını sağlayacak en önemli kavramları sizler ile buluşturmaktır.

Program, sizlere gerekli koçluk becerileri kazandırarak, çocuklarınız ile ilişkilerinizde koçvari bir duruş sergilemenizi ve böylece çocuklarınızın gelişimlerini profesyonelce destekleyebilmenizi sağlayacaktır. Eğitim çoçuklarınızla çalışırken kullanabileceğiniz 5 temel koçluk yetkinliği ve 5 adet konuyu içermektedir.

Her bir video içerdiği başlığın önemini, sunacağı faydayı ve uygulama metodunu açık bir şekilde anlatmaktadır. Videolar, ilave açıklayıcı yazılar ve soru setleri ile desteklenmiştir.

Bu yazılı dokümanlar anne babanın konuları içselleştirmesi için üzerinde çalışması gerekli olan gözlem basamaklarını, değerlendirme basamaklarını ve bunlarla ilgili uygulama çalışmalarını içermektedir.
Eğitim süresince, eğitim içeriklerini uygularken karışılacağınız problemlere cevap bulabileceğiniz, tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz grup koçluklarına 1 yıl boyunca ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Çocuklarınızla ilgili özel sorularınız olması durumunda, mentorluk seansı talep ederek güvenli bir ortamda uzman mentorler tarafından destekleneceksiniz.

Her Ayın İlk Pazartesi Gününde 20:00'da sizlerleyiz

Koçvari Anne Baba Çocuklarımızın Değerlerini Belirlemek Webinarı

Eğitim içeriği ile ilgili daha detaylı bilgi almak için webinarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KAYIT
EZGİ TALİ

KOÇVARİ ANNE BABA PROJESİ HAYATA DAHA POZİTİF BAKARAK, AİLEMLE DAHA İYİ VAKİT GEÇİRMEMİ SAĞLADI

tr_TRTurkish